onmyge-1.gif (2006 bytes)

onmyge-2.gif (21343 bytes)

onmyge.gif (950 bytes)

domua.gif (533 bytes)

gautoua.gif (595 bytes)

gmonoua.gif (576 bytes)

gherbua.gif (403 bytes)

gkoshtua.gif (550 bytes)

gslovua.gif (484 bytes)

UA  RUS  ENG  DEU

ЗАМОВЛЕННЯ СВОГО ГЕРБА, СВОЄЇ МОНОГРАМИ, СВОГО АВТОГРАФА.

Теплою осінню 2002 року ми удвох подорожували по Європі. Основною метою поїздки було докладніше вивчити європейську геральдику, особливо, її сучасне застосування в Німеччині і Франції (2 хв. відео на YOU TUBE).

orycar.jpg (41657 bytes)    orycarn.jpg (32299 bytes)  

У місцевій німецькій газеті, купленої через рекламу майбутнього лицарського турніру, активно обговорювалося питання, якою має бути хороша престижна робота і як її знайти. З усього обговорення найбільше запам'яталося інтерв'ю доктора психології Хельмута Заубера - власника кадрового агентства, і ось з якої причини. Старий кадровик мав великий досвід в області підбору персоналу. Ретельним вивченням даних претендентів на високі посади займався особисто.

Серед необхідних позитивних характеристик для претендентів на відповідальну роботу, які він назвав був і особистий підпис (автограф). Причину він пояснював дуже просто: з тих пір, як поширення набули друкарські машинки, а потім і комп'ютери, люди перестали подавати офіційні документи написаними від руки. І єдиним характерним графічним портретом особистості залишився автограф.

Орієнтовна процедура вибору претендента на престижне місце була такою: якщо робота вимагала творчих якостей, то пан Заубер крім необхідної кваліфікації звертав увагу на артистичність розчерку, якщо вольових зусиль - то твердість і впевненість автографа. Він називав це перевіркою глибини особистості. Тобто, наскільки зовнішнє враження відповідало прихованим характеристикам людини.

Після одкровень Хельмута Заубера ми перший раз задумалися про значення такого елемента людської особистості, як власноручний підпис або автограф. А через півроку в Києві на сімейному святі розговорилися з родичкою, яка працює в банку, у відділі кредитів. Несподівано для нас вона сказала, що при вирішенні питання видачі кредиту не останню роль відіграє і автограф клієнта. У всякому разі, якщо характер підпису не викликав достатньої довіри, то питання кредитування відкладався чи слідувла відмова, не дивлячись на бізнес-план та інші гарантії.

Після такого повороту подій ми зацікавилися автографами вже з професійної точки зору. Стали цілеспрямовано збирати інформацію по темі, і різні зразки підписів. Це були автографи відомих спортсменів, акторів, космонавтів, письменників, політиків, банкірів і т.д. Знайшлася і наукова література на цю тему. Виявилося, що багато служб, пов'язані з ідентифікацією особи, приділяють велике значення цього питання. І, дійсно, по автографу можна визначити характер і деякі приховані параметри людської особистості.

autograf-all.gif (30876 bytes)

Часто людина сама іигадує свій підпис відповідно до своїх смаків, винахідливості, соціальному статусу або професії. Але в міру зростання амбіцій і ділової або творчої активності з'являється необхідність і бажання якоїсь оригінальності, естетики і особливого сенсу! Самому, без уроків каліграфії, не так просто це зробити, як не старайся, а до кого звернутися - невідомо ...

Нами був розроблений спеціальний алгоритм для такого незвичайного творчого процесу, і ми зробили кілька перших робіт. Досвід виявився успішним. Один із замовників так сказав про результат: у мене було розуміння, що треба якось поліпшити автограф, але що можна домогтися такого результату, - я не припускав. Це все одно, що ходив в старій, заяложеній краватці - ніби й соромно, а іншого немає. А тепер в такій модній та елегантній відчуваю себе впевнено, як ніколи!

Як же виконується корекція або оновлення автографа для відображення нового статусу її власника, технологічної необхідності, стабільної повторюваності і т.д.? Така розробка особистого підпису складається з аналізу моторики почерку. Потім на його основі робляться всілякі варіанти підписів, у відповідності з погодженими параметрами. Потім власник тренується писати запропоновані варіанти в своєму виконанні.

Шляхом подальших коригувань за кілька сеансів триває пошук найкращого результату.  (видеосюжет на YouTUBE)

Вартість такої розробки залежить від складності роботи, специфіки завдання і кількості сеансів коригувань.

 

ONLY MY IMAGE (тільки мій імідж)

Ідея придумати особливу назву, новий термін Onmyge для відмінних рис особистості, в тому числі, і автографа, визрівала поступово. І остаточно сформувалася за чашкою кави напередодні Різдва, після дискусії в інформаційному бізнес-клубі.

Виявилося, що існують як мінімум дві ситуації, коли бізнесмени надають особливого значення автографу: підписуючи договори і вітальні листівки. У тих і інших випадках тексти вже віддруковані і єдиним свідченням особистості залишається підпис. Від того, яка вона, залежить ставлення або настрій одержувача. І це один з небагатьох внестатусних елементів онміджа, який повністю в руках свого власника в прямому і пересносном сенсі.

Спочатку виник слоган: Only My Image! (Тільки мій імідж!), а потім на його осгнові й новий термін On-my-ge - Onmyge (Онмидж) і лаконічний знак, який його позначає - оклична буква О! як найвищий ступінь оцінки побаченого чи почутого і т.п.

onmige.gif (1698 bytes)    Пізніше виник цей сайт.

Через кілька років щось подібне використалв у рекламі SONY "like.no.other". Це означає, що ситуація від «хочу таку ж як у всіх» переходить до «хочу не таку як у всіх, а свою оригінальну» і за цим майбутнє.

Крім автографа, постійне вживання якого вимагає від замовника деякого початкового тренування розробленогго разом з дизайнером підпису, характерними зовнішніми графічними проявами особистості можуть стати монограма і особистий або сімейний герб, створювані дизайнером на основі відомостей про родовід замовника.

Саме, постійно зростаючий інтерес людей до перерахованих вище трьох елементів привів нас до думки про необхідність відкриття даного сайту, присвяченого тільки їм - автографу (особистого підпису), монограмі і особистого (або сімейного) гербу.

Нижче наведені приклади використання монограми в інтер'єрі вітальні.

interior-13.gif (34291 bytes)interior-11.gif (33024 bytes)

 

Нижче наведено один з прикладів використання герба в інтер'єрі кабінету.

interior-02.gif (120540 bytes)

1_herb.jpg (25087 bytes)

2_herb.jpg (27900 bytes)

3_herb.jpg (58348 bytes)

4_herb.jpg (35766 bytes)

5_herb.jpg (31405 bytes)

В кращій якості ці інтер'єри є на нашій сторінці у ФБ.

Onmyge помітно підвищує інтерес до особистості, яка є його носієм. Як наслідок підвищеного інтересу - поліпшення комунікації. Це те саме що цікаву, оригінальну обкладинку книги - хочеться відкрити і подивитися, про що вона. Якщо ж обкладинка не цікава, то відкриють таку книгу останньою.

Ми безпомилково пізнаємо автограф Тараса Шевченка або Сальвадора Далі, монограму Ів Сен Лорана або герб Богдана Хмельницького. Хоч все це можна придумати і самому, надійніше замовити розробку дизайнеру. Вартість таких оригінальних графічних елементів онміджа більш доступна, ніж ціна серійного Мерседеса або BMW, а оригінальність перевершує у багато разів!

Наталія Кара та Максим Карий © 2016

Першого листа прохання писати із темою "О! дизайн" на адресу

identityua.gif (9777 bytes) 
250col.gif (15694 bytes)

ВСІ ВІДЕОФАЙЛИ

Європейска геральдика (2 хв. відео на YOU TUBE)

Приклад розробки особового гербу (2:16 хв. відео на YOU TUBE)

Розповідь про створення герба фк Арсенал (Киев) (3:14 хв. видео на YOU TUBE)

Вышивка на оксамиті   (4:00 мин. видео на YOU TUBE)

Останнє оновлення 11.06.17

© DETTA-DESIGN 2004-2016

 

onmyge.gif (950 bytes)

domua.gif (533 bytes)

gautoua.gif (595 bytes)

gmonoua.gif (576 bytes)

gherbua.gif (403 bytes)

gkoshtua.gif (550 bytes)

gslovua.gif (484 bytes)