onmyge-1.gif (2006 bytes)

onmyge-2.gif (21343 bytes)

onmyge.gif (950 bytes)

gdomua.gif (510 bytes)

gautoua.gif (595 bytes)

gmonoua.gif (576 bytes)

gherbua.gif (403 bytes)

koshtua.gif (546 bytes)

gslovua.gif (484 bytes)

UA  RUS

ЗАМОВЛЕННЯ ОСОБОВОГО ГЕРБА, МОНОГРАМИ АБО АВТОГРАФА.

ВАРТІСТЬ

ЗАКРІПЛЕННЯ МАЙНОВИХ ПРАВ

ЧОТИРИ КАТЕГОРІЇ СКЛАДНОСТІ РОЗРОБКИ

Після багаторічної оптимізації творчого процесу з урахуванням різних можливостей фінансування, зайнятості та вимогливості наших шановних Замовників, ми прийшли до такої класифікації роботи за чотирма категоріями складності, які наводимо нижче.

ОригІнал така розробка відбувається за один сеанс при 100% передплаті. Замовник попередньо повідомляє всю необхідну інформацію в листі і повідомляє які з наведених на сайті зразків (2-3) ближче до того, що він в результаті хоче отримати, або наводить свої приклади. Потім, отримавши по електронній пошті кілька (від 2 до 10) розроблених нами ескізів, в залежності від виду робіт, самостійно вибирає один. Після остаточного доопрацювання обраного варіанту ми надаємо (відправляємо) файл у векторному або растровому форматі.

Даний варіант роботи гарантує оригінальну і якісну графіку, але дуже обмежує можливості пошуку варіантів.

Особистість відрізняється від категорії "оригінал" тим, що після вибору основного варіанту йде друга стадія ескізування для більш точної відповідності результату розробки особистості Замовника і дослідження можливостей цього варіанту (співвідношення пропорцій, товщини, підбір кольору або шрифтів і т.д.). Після другої серії ескізів (5-10) відбирається один і після доведення Замовнику надається (надсилається) файл у векторному або растровому форматі. За домовленістю можуть додаватися кольорові роздруківки остаточного варіанту.

Такий підхід до роботи забезпечує більш глибоке виявлення особистості Замовника, але через обмежену кількість варіантів не дає повної гарантії, що результат оптимальний.

Перші дві категорії, в основному, вибирають при обмеженому бюджеті на розробку дизайну.

Персона до початку самої розробки відбувається більш детальний збір інформації в письмовій та усній формі. Нами додатково надаються аналоги або таблиці із зразками (шрифти, герби, монограми, автографи і т.п.). Обговорюються і фіксуються особливі вимоги до розробки. Робота починається після 50% передплати. Решта 50% після узгодження остаточного ескізу, до його фінішної доопрацювання.

Робота йде аналогічно двом попереднім категоріям, але не обмежується мінімальною кількістю серій ескізування. Зазвичай це 4-6 етапів по 5-10 ескізів послідовного уточнення. З боку Замовника може бути не більше двох рівноправних учасників, які аналізують хід розробки та приймають остаточні рішення. За домовленістю додаються кольорові і чорно-білі роздруківки всіх файлів, що передаються з необхідними поясненнями окремими листами або зброшуровані.

Цей варіант творчої співпраці дозволяє розставити правильні акценти в розробці і надає обґрунтований та перевірений результат.

Харизма відрізняється від варіанту "персона" тим, що етап збору інформації та занурення в тему може становити від декількох днів до декількох тижнів для з'ясування більш точної ситуації. Для оцінки проміжних і кінцевого результатів може бути створена фокус-група цільового сприйняття або приймальна комісія з боку Замовника. Робота триває до тих пір, поки не буде знайдений досконалий варіант.

Такий спосіб роботи, окрім оригінальної, якісної графіки надає обґрунтований і перевірений результат з прогнозованим сприйняттям передбачуваної аудиторії.

На протязі всієї роботи простіша категорія після доплати і узгодження подальшого ходу робіт може переходити в більш складну, якщо Замовник бачить, що це може призвести до значних поліпшень результату або, якщо Замовник явно перевищує обумовлений час для обмірковування і узгодження.

Деякі приклади відмінностей:

У категоріях "оригінал" і "особистість" варіанти автографа робляться тільки олівцем, а в категорії "персона" та "харизма" близькі до кінцевого варіанти тестуються будь-яким обумовленим способом - чорнильна або кулькова ручка, фломастер і т.п.

У категорії "оригінал" і "особистість" монограма розробляється тільки на основі готових щріфтов, а в категоріях "персона" та "харизма" може бути використана авторська графіка, додаткові елементи і т.п.

Герб у категоріях "оригінал" і "особистість" може складатися у нову композицію із існуючих елементів (повторювані в інших гербах), а в категоріях "персона" та "харизма" графіка основних елементів герба буде оригінальна.

КАТЕГОРІЯ ВАРТІСТЬ ЧАС ВИКОНАННЯ  (СЕАНСИ)***

Розробок автографа
(особистий підпис)

Оригінал 50-80 у.е. 1 день (1 сеанс)
Особистість 100-200 у.е. 3-7 днів  (2 сеанси)
Персона 250-400 у.е. 1-3 тижні  (3-5 сеансів)
Харизма від 450 у.е. 3-6 тижнів (без обмеження сеансів)

Розробка монограми (вензеля)
(на основі шрифта або вільної форми)

Оригінал 50-80 у.е. 1 день (1 сеанс)
Особистість 100-200 у.е. 3-5 днів (2 сеанси)
Персона 250-400 у.е. 1-2 тижні (3-5 сеансів)
Харизма від 450 у.е. 3-4 тижні (без обмеження сеансів)
Складання та опис герба
(особовий герб, фамільний герб або корпоративний герб)
Оригінал 150-200 у.е. 3-5 днів (обговорення + 1 сеанс)
Особистість 300-450 у.е. 1-2 тижні (обговорення + 2-5 сеансів)
Персона 500-900 у.е. 3-4 тижні (обговорення + 5-15 сеансів)
Харизма 1000-2000 у.е. 1-3 місяці (обговорення + без обмеження)
Розробка екслібриса
(особистого або сімейного)
Оригінал 50-200 у.е. 3-5 днів (1 сеанс)
Особистість 100-450 у.е. 1-2 тижні (2 сеанса)
Персона 250-900 у.е. 3-4 тижні (3-5 сеансів)
Харизма 450-1000 у.е. 1-2 місяці  (без обмеження сеансів)

***Остаочна вартість проектування залежить від обсягу проекту, термінів, способу спілкування і передачі інформації особі, що приймає основні та остаточні рішення. Терміни виконання робіт можуть істотно зменшуватися, але кількість сеансів залишається відповідно категорії.

ПРАВА НА БУДЬ-ЯКИЙ ЕЛЕМЕНТ графічний дизайн, запах, звук і т.п., - можна закріпити за собою, зареєструвавши передачу авторських прав, права власності на товарний знак або промисловий зразок. Детальніше про це на іншому нашому сайті www.TMExpert.com.ua

Наталія Кара та Максим Карий © 2016

Першого листа прохання писати із темою "О! дизайн" на адресу

identityua.gif (9777 bytes) 
250col.gif (15694 bytes)

ВСІ ВІДЕОФАЙЛИ

Європейска геральдика (2 хв. відео на YOU TUBE)

Приклад розробки особового гербу (2:16 хв. відео на YOU TUBE)

Розповідь про створення герба фк Арсенал (Киев) (3:14 хв. видео на YOU TUBE)

Вышивка на оксамиті   (4:00 мин. видео на YOU TUBE)

Останнє оновлення 08.02.16

© DETTA-DESIGN 2004-2016

 

onmyge.gif (950 bytes)

gdomua.gif (510 bytes)

gautoua.gif (595 bytes)

gmonoua.gif (576 bytes)

gherbua.gif (403 bytes)

koshtua.gif (546 bytes)

gslovua.gif (484 bytes)