onmyge-1.gif (2006 bytes)

onmyge-2.gif (21343 bytes)

onmyge.gif (950 bytes)

gdomua.gif (510 bytes)

autoua.gif (588 bytes)

gmonoua.gif (576 bytes)

gherbua.gif (403 bytes)

gkoshtua.gif (550 bytes)

gslovua.gif (484 bytes)

UA RUS  ENG  DEU

 

ЗАМОВИТИ ВЛАСНИЙ АВТОГРАФ

Автограф (від грец. "Авто" - сам та - "графо" - пишу) - в даному випадку, власноручний підпис в документах, листівках, сувенірах або пам'ятний короткий текстова напис на книзі, або фото, який закінчується особистим підписом. Так само автографом називають будь-який рукописний авторський текст.

В наш час, коли власноруч написані документи (крім листів, листівок і боргових розписок) зустрічаються все рідше і рідше, роль автографа переноситься на підпис. І ставлення до такого помітного елементу прояви особистості стає все більш серйозним. Особистий підпис виконує роль яскравого плаката з переліком психологічних характеристик її автора і демонструє ступінь складності підробки, що говорить про серйозність її власника. Автограф дозволяє багато розповісти про себе, не промовляючи ні слова. (відеосюжет на YouTUBE)

Ставлячи в кінці листа або документа особистий підпис, ми навіть не здогадуємося, що за коротку мить створюємо графічний автопортрет.

prezent-06.gif (82071 bytes)

Використання автографа тільки для візування документів - день вчорашній. Сьогодні йому знаходять все більше інших цікавих ролей. Цим зацікавилися й журналісти.

 

ЕКСЛІБРИС для корпоративної, громадської, сімейної та особистої бібліотеки, зборів електронних носіїв: CD, DVD, магнітофонних і відеозаписів, а також вінілових пластинок може бути розроблений на основі герба або геральдичної композиції. Екслібрис може бути виконаний у вигляді печатки або роздруковуватися на кольоровому або чорно-білому принтері на самоклейкий папір, а потім наклеюватися на об'єкт, що охороняється.

exlibris-autograf.jpg (31215 bytes)

Розробка екслібриса на основі автографу.

 

Зазвичай найскладніші і стабільні по зображенню підписи у банкірів через специфіку професії (приклади нижче):

avtograf01.gif (3032 bytes)

avtograf02.gif (2364 bytes)

avtograf03.gif (2065 bytes)

 

Нам не відомі дослідження, які б точно повідомляли, скільки вигідних угод або контрактів, в яких певна особа виступає гарантом, змінилися в менш вигідну сторону або не відбулося зовсім, але те, що такі випадки мають місце в банківській справі або при прийомі на роботу, - ми знаємо напевно.

Зокрема, Верховний суд США в 1978 році визнав законним використання графології при прийомі на роботу. Одна з сучасних проблем прийому на роботу полягає в тому, що все більше людей успішно здають випускні іспити в школі і вступають до університетів, а значить, фірмам все складніше стає відбирати підходящих кандидатів на вакансії із зростаючого числа дипломованих фахівців.

Пітер Джерард, керуючий одного з підрозділів компанії з підбору персоналу Michael Page, стверджує, що кількість кандидатів на робочі місця в Сполученому Королівстві в останні роки різко зросла. У деяких сферах конкуренція особливо висока, й проблема посилюється великою кількістю людей, які приїжджають з-за кордону. Одна з головних причин такого стану справ, за словами Джерарда, - інтернет. "Людям легше дізнаватися про появу вакансій", - сказав він в інтерв'ю "Бі-бі-сі" і додав, що завдяки мережевим анкетами одна людина зараз може з легкістю подати заяви відразу на десяток місць. Однак, як каже глава європейського центру працевлаштування Інвестиційного банку Goldman Sachs Калум Форрест, "якщо ви берете на роботу не тих людей, ви приречені з самого початку".

В результаті листування рано чи пізно прийдеться ставити свій підпис. До цього необхідно підготуватися заздалегідь, не сподіваючись, що ваше резюме не потрапить до фахівця по графології. Згадайте свої відчуття від погляду на різні автографи, які доводилося зустрічати в своєму житті. Іноді це приємна округлість, яка заспокоює і привертає увагу, іноді б'є через край енергія, яка демонструє активність і ділової натиск. Легко розпізнати скромність і ексцентричність, авторитаризм і самозамилування, а, буває, що школярська кострубатість викликає сумнів в будь-яких позитивних якостях її власника.

Нижче наведені автографи видатних історичних особистостей:

 

anna-jaroslavna.gif (1423 bytes)

Автограф Анни, дочки Ярослава Мудрого  (Французька королева)

 

bogdan-hmalnickiy.gif (3093 bytes)

Автограф Богдана Хмельницького  (Гетьман України)

 

atshevchenko1.gif (2702 bytes) 

Автограф Тараса  Шевченка  (Поет, митець)

 

avt-dali.gif (2843 bytes)

Автограф Сальвадора Далі  (митець)

 

m-bulgakov.gif (2490 bytes)

Автограф Михайла   Булгакова  (Письменник)

 

apyshkin.gif (1470 bytes)

Автограф Олександра Пушкіна  (Поет)

 

atolstoi.gif (1807 bytes)

Автограф Льва Толстого  (Письменник)

 

 

Фахівці з графології на підставі багаторічних спостережень, порівнянь і висновків стверджують, що підпис як і почерк відображає внутрішній стан людини. Більш того, зі зміною підпису змінюється і сам власник (і навпаки). Ці два фактори нерозлучні. Все одно, що при поганому настрої взяти і посміхнутися ... Настрій відразу помітно покращиться..

Ось тільки кілька основних, найбільш характерних властивостей автографа, за якими можна оцінити їх власника.

 

avtograf1.gif (1337 bytes)

Підпис, що піднімається вгору,  або його закінчення характеризує власника як енергійну, темпераментну, оптимістично налаштовану людиниу.

 

avtograf2.gif (1210 bytes)

Горизонтальний інформує про врівноваженість і сталість

 

avtograf3.gif (825 bytes)

Коли опускається до низу підпис або його закінчення це символізує песимізм, невпевненість, незадоволеність життям і виконуваної роботою.

 

avtograf4.gif (1741 bytes)

Великий та розмашистий підпис - автор - егоцентрист. Він погано мириться зі звичайними середніми умовами життя. Хоче домогтися набагато більшого.

 

avtograf5.gif (961 bytes)

Початкова буква підпису відповідає початковій букві прізвища висловлює скромність, простоту, задоволення запитів своїми реальними можливостями.

 

avtograf6.gif (1100 bytes)

Початкова буква підпису - ім'я, а після неї виконано підпис від прізвища - діловитість, відповідальність за свої дії, вдумливість. Точка говорить про дисципліну і завершення своїх намірів.

 

avtograf7.gif (1481 bytes)

Початкова буква хитромудра (можливо поєднання різних ініціалів у вигляді вензеля) - замкнутість, скритність. Такі люди вибагливі в дружбі, недовірливі.

 

avtograf8.gif (1436 bytes)

Наявність в підпису багаторазово повторюваних одноманітних штрихів - підвищена енергійність, діяльність автора, здатність бачити перспективу в різноманітті.

 

avtograf9.gif (1926 bytes)

Додаткові елементи (штрихи, петлі, завитки, смислові елементи), що містяться в підпису напруженого (скорописного наисання), вказують на те, що автор володіє уявою і винахідливістю.

 

avtograf95.gif (3014 bytes)         avtograf94.gif (3222 bytes)Занадто і невиправдано прикрашена різними завитками і штрихами початкова буква і весь автограф в цілому відображає надмірне честолюбство, егоцентризм, самозакохування, можливо на шкоду результатами справи.

 

avtograf91.gif (1410 bytes)

Підпис без розчерку - культурність, вихованість.

 

avtograf92.gif (1671 bytes)

Прямий уривчастий розчерк в кінці автографа, наче падаючий вниз, - енергійність, рішучість, сміливість, жорсткість у взаєминах із підлеглими.

 

avtograf93.gif (1045 bytes)

Повертається знизу до початку підпису розчерк - егоїзм, недовіра.

 

У житті бувають різні періоди. Бувають злети і падіння, перемоги і поразки. Ці фактори часто відображаються на настрої і на автографі його власника.

У книзі Моргенштерна "Псіхографологія", що вийшла в 1903 році, відтворюються автографи Наполеона під наказами по армії після вирішальних битв. Варіанти підписи Наполеона Бонапарта в різні періоди його життєвого шляху відображають зміни в кар'єрі, статус і настрої.

Нижче наведені автографи, залишені Наполеоном на різних документах.

 

anapoleon1.gif (1613 bytes)

Наполеон в чині артилерійського капітана (1793р.)

 

anapoleon2.gif (2300 bytes)

Наполеон імператор (1804 р.)

 

anapoleon3.gif (1920 bytes)

Підпис Наполеона під прокламацією після перемоги під Аустерліцем (1805 р.)

 

anapoleon4.gif (3277 bytes)

Автограф Наполеона післе битви под Москвою (1812 р.)

 

anapoleon5.gif (1980 bytes)

Підпис Наполеона при відступу з Російської імперії (1812 р.)

 

anapoleon6.gif (3249 bytes)

Підпис Наполеона після програної битви при Лейпцігу, яка привела до втрати завоювань в Європі (1813 р.)

 

anapoleon7.gif (1949 bytes)

Підпис Наполеона на засланні, на острові Св. Олени (після 1815 р.)

 

Часто людина сама іигадує свій підпис відповідно до своїх смаків, винахідливості, соціальному статусу або професії. Але в міру зростання амбіцій і ділової або творчої активності з'являється необхідність і бажання якоїсь оригінальності, естетики і особливого сенсу! Самому, без уроків каліграфії, не так просто це зробити, як не старайся, а до кого звернутися - невідомо ...

Нами був розроблений спеціальний алгоритм для такого незвичайного творчого процесу, і ми зробили кілька перших робіт. Досвід виявився успішним. Один із замовників так сказав про результат: у мене було розуміння, що треба якось поліпшити автограф, але що можна домогтися такого результату, - я не припускав. Це все одно, що ходив в старій, заяложеній краватці - ніби й соромно, а іншого немає. А тепер в такій модній та елегантній відчуваю себе впевнено, як ніколи!

Як же виконується корекція або оновлення автографа для відображення нового статусу її власника, технологічної необхідності, стабільної повторюваності і т.д.? Така розробка особистого підпису складається з аналізу моторики почерку. Потім на його основі робляться всілякі варіанти підписів, у відповідності з погодженими параметрами. Потім власник тренується писати запропоновані варіанти в своєму виконанні.

Шляхом подальших коригувань за кілька сеансів триває пошук найкращого результату.  (видеосюжет на YouTUBE)

Вартість такої розробки залежить від складності роботи, специфіки завдання і кількості сеансів коригувань.

Нижче наведено чотири характерні приклади пошуку варіантів по заданим власниками підписів смисловим і графічним пріоритетам, а також з урахуванням специфіки каліграфії і моторики письма власників.

На прохання всіх власників автографів ми не наводимо їх остаточні результати.

 

Приклад №1.

amalinin0.gif (1518 bytes)

Початковий підпис (допочатку роботи)

 

amalinin2.gif (1587 bytes)    amalinin7.gif (1557 bytes)

amalinin4.gif (1693 bytes)   amalinin5.gif (2128 bytes)

amalinin6.gif (1584 bytes)    amalinin3.gif (2148 bytes) 

amalinin91.gif (2355 bytes)   amalinin1.gif (2373 bytes)

Вибірка із запропонованих варіантів на основі динамічної зірки, натяк на яку був в аналогу і кілька альтернативних накреслень. Після кількох сеансів тренування написання замовник вирішив відійти від варіантів, які вдосконалювали його аналог, і відпрацьовував альтернативні варіанти.

Нижче представлені підписи, виконані власником на стадії тренування стабільної моторики написання.

amalinin8.gif (2490 bytes)amalinin9.gif (2261 bytes)

 

 

Приклад №2.

avtograf-012.gif (1084 bytes)

Автограф, яким користувався замовник, був занадто простим для його нової посади і його було легко підробити. Після самостійних спроб створити новий підпис, замовник прийняв рішення замовити нам розробку автографа більш високого ступеня складності, але без надмірностей.

Нами було запропоновано близько 50 варіантів накреслення різного ступеня складності. Частина з них показані нижче. Після першої стадії було відібрано три різні варіанти, після чого слід було ще одне уточнення і тренування остаточного варіанту.

avtograf.jpg (99078 bytes)

 

 

Приклад №3.

avtograf-121.gif (1813 bytes)

Виконання власником власного автографа на основі прізвища за останні 10 років поступово погіршувалося через велику кількість щоденних підписів на документах. Перейшовши на новий кар'єрний рівень, він прийняв рішення розробити автограф заново - більш складний і динамічний, на основі імені або початкової його букви і прізвища.

В цілому було запропоновано 45 різних варіантів накреслень, засновані на попередній (верхній) версії і оригінальні. Після тренування кількох альтернативних варіантів був обраний остаточний. Для поточних документів було замовлено виготовлення факсиміле. А на особливо відповідальних документах і вітальних або запрошень листівках власник ставить автограф власноручно.

avtograf-11.gif (11281 bytes)

 

 

Приклад №4.

 avt-tania1.gif (4307 bytes)

Колишня вчителька зайнялася своїм бізнесом. На момент нашого знайомства постійно зростаюче підприємство вимагало поновлення багатьох параметрів. Після розробки нового товарного знака та інших графічних констант вона відчула, що її нового статусу і, особливо, емоційному підйому абсолютно не відповідає "вчительський" підпис (лівий варіант), довго служила їй вірою і правдою. Після декількох спроб самостійно поліпшити ситуацію додавши до прізвища своє ім'я, бізнес-леді попросила нас зайнятися цією проблемою.

Пошук варіантів ми почали зі спроби розв'язати клубок ініціалів. Додали ще розчерки з бароковою пластикою. Після тренування зупинилися саме на них. На подив остаточний варіант такого непростого автографа в її виконанні виходив досить стабільно.

autograf.jpg (95374 bytes)

У деяких випадках виразний автограф (або його стилізація) стає торговою маркою його власника. Такий підхід характерний для областей виробництва, в яких важлива особиста участь або відповідальність. Це авторський дизайн меблів, інтер'єрів або одягу, продукти харчування, косметика і т.п.

aoskar.gif (1385 bytes)

avanderbild.gif (1593 bytes)

abosco.gif (2286 bytes)

acarden.gif (1701 bytes)

acassini.gif (2159 bytes)

abailey.gif (1569 bytes)

asaporiti.gif (1900 bytes)

 

Окремо в цьому ряду стоїть політика. Часто на передвиборних плакатах після цитати політика ставлять його автограф. Якщо він розбірливий і виразний, то і вплив плаката набагато сильніше. Так виборець за автографом інтуїтивно бачить характер і принципи політика. З огляду на, що довіра до політиків не дуже висока, - енергійний елегантний автограф може зіграти важливу роль. А зневага до свого підпису дасть негативний результат.

Наталія Кара та Максим Карий © 2016

Першого листа прохання писати із темою "О! дизайн" на адресу

identityua.gif (9777 bytes) 
250col.gif (15694 bytes)

ВСІ ВІДЕОФАЙЛИ

Європейска геральдика (2 хв. відео на YOU TUBE)

Приклад розробки особового гербу (2:16 хв. відео на YOU TUBE)

Розповідь про створення герба фк Арсенал (Киев) (3:14 хв. видео на YOU TUBE)

Вышивка на оксамиті   (4:00 мин. видео на YOU TUBE)

Останнє оновлення 22.10.18

© DETTA-DESIGN 2004-2016

 

onmyge.gif (950 bytes)

gdomua.gif (510 bytes)

autoua.gif (588 bytes)

gmonoua.gif (576 bytes)

gherbua.gif (403 bytes)

gkoshtua.gif (550 bytes)

gslovua.gif (484 bytes)